Izolacje – Izosafe

Kim jesteśmy?

W zimowe wieczory ciepłe grzejniki nie wystarczają? A może właśnie kupiłeś poddasze w stanie surowym, chcesz urządzić tam mieszkanie i szukasz firmy, która pomoże Ci ustabilizować wewnątrz nieprzewidywalną temperaturę? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce!


Jesteśmy firmą oferującą usługi budowlane na terenie całej Polski oraz większości krajów europejskich. Niesiemy naszą pomoc i wprawę nawet w najodleglejsze zakątki kontynentu! Posiadamy ogromną wiedzę z zakresu izolacji termicznej domów oraz budynków wszelakiego typu. Możemy poszczycić się olbrzymim doświadczeniem naszych pracowników zdobywanym skrupulatnie przez lata ich pracy. Krótko mówiąc znamy się na swoim fachu! Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji natryskowej za pomocą pianki PUR, dzięki której możemy usprawnić każdą powierzchnię powierzonego nam budynku. Izolujemy dachy, poddasza, fundamenty, chłodnie oraz posadzki, dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych. Oferujemy usługi zarówno termo jak i hydro izolacji! Gdyż pianka PUR działa nie tylko na ustabilizowanie temperatury w pomieszczeniu, ale też na akustykę oraz wilgoć!

Myślisz, że akurat Twój budynek nie jest przystosowany do tego typu prac? Mylisz się!
W swojej ofercia posiadamy wykonanie izolacji w każdym typie budynków od hal przemysłowych, bloków mieszkalnych, budynków gospodarczych do poddaszy w starych kamienicach. Nie straszna jest nam żadna praca, a nasz klient może być przekonany, że wybrał dla siebie i swojego budynku właściwych fachowców.